SAXSTOCK NÁS PODPOŘIL

4. září 2008 v 17:13 | ALBERT A MONIKA |  → REPORT
už je to pár týdnů, co jsme se s albertem vrátili ze saxstocku v německu. chceme se s vámi podělit o to, jak je bůh dobrý... v termínu 11. - 13. července jsme vyrazili na saxstock kam nás pozvali organizátoři (my jsme je pozvali předtím na freakfest). řekli jsme si, proč ne a rozjeli se do sazska. festival se odehrával v duchu tvrdé hudby - punk, metal, hardcore. když nehrála kapela na pódiu, zněly různé zvuky ze stanu - "open stage", vždy se někdo "našel" kdo vzal do ruky kytaru nebo si sednul za bicí nebo stál u mikrofonu. většinou se linuly známé písně - chvály jesus freaks.
před nedělním seminářem (bohoslužbou) za námi přišel coschi (jeden z organizátorů), že se rozhodli polovinu z nedělní sbírky dát na freakfest. řekli jsme z pódia něco o freakfestu a odkázali je náš web... a dostali jsme 274.- euro! díky bože!
na tomto příběhu jsou zajímavé ještě dvě další věci: taky jsme dali určitou bankovku do sbírky a několik minut po konci sbírky za námi přišel jeden německý brácha a podával nám bankovku o stejné hodně co jsme dali do sbírky, prý se modlil a má nám tuto částku dát! bůh je prostě super!
a druhá věc - později jsme se bavili s organizátorkou saxstocku, která má na starosti finance a od ní jsme se dozvěděli, že letos se ve sbírce na saxstocku vybrala přesně dvojnásobná suma než vloni! no není bůh úžasný?!
takže díky sbírce z německa a díky několika z vás se nám dluh snížil, ale stále ještě nemáme zaplacenou fakturu za pronájem kempu... :-( pokud máte někdo pár korun navíc a přispějete nám nebo přispějete i ze svého nedostatku s vírou, že bůh se o vás postará, budeme vám za to vděčni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 regi regi | 29. září 2008 v 13:46 | Reagovat

super, že nám saxstock pomohl... ale když už děkujem, tak bych chtěla poděkovat i těm co reagovali na výzvu na myspace podpořit FF. Díky.. jednalo se o podobný peníze co přišli díky vám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama