SETKÁNÍ NA HOŘE GÍROVÉ

14. listopadu 2007 v 17:48 | PATRIS |  → REPORT
hello lidi, teďka o víkendu se uskutečnila jedna super akcička o který bych vám moc rád napsal. vyrazili jsme totiž s kami na v pořadí už čtvrtou jesus party a tentokrát na slezsko. v pátek odpoledne jsme si u nás dali sťuka u nás a vyrazili směr třinec ve složení albert z hradce, mája z liberce, zerd z děčína a já s kami. cesta hnedka v hradci začala pěknou dopravní zácpou a různá zdržení jako objížďky a zácpy nás provázeli celou cestou. nakonec jsme okolo půl desátý v noci dorazili do mostů u jablůnkova. tam už na nás čekali přátelé z godarchy a pak už jsme lezli asi pět kiláků na gírovou horu, kde se to celý konalo. skoro nebylo vidět na cestu, začalo sněžit a občas někdo hodil pěknou držku (viď jumpere :-) ale nakonec jsme se do cíle doplazili v pořádku... →


na chatě už nás čekali ostatní a dokonce i připravená vegetariánská večeře. na začátek jsme pokecali s přáteli, seznámili se s novými lidmi a pak už začal půlnoční duchovní program, kterej trval až do čtyřech do rána... chválilo se, modlilo se a taky četlo z bible. hlavním tématem večera byla druhá kapitola skutků a vůbec vznik první církve. byl to úžasnej čas kdy jsme každý mluvili o tom, jak si to představujem a co to pro nás dneska znamená. nakonec jsme měli společenství s vínem a chlebem a něco po čtvrtý jsme se nasoukali do spacáků a šlo se spát.

v sobotu jsme se v poledne nasnídali a vyrazilo se na vyšplhat na vrchol gírový hory. byl to prima výlet, kterej jsme zakončili v jedný horský hospodě. a pak už zpátky na chatu, kde pro nás mezitím jumper připravil oběd - kuskus se zeleninou a sójou. bylo to v pohodě... po jídle si pro nás divadelní spolek "řacha brácha" připravil večerní představení a musim přiznat, že to předčilo moje očekávání (bylo to opravdu řacha, kopejdo! jseš talent...). a pak už opět zazněly chvály ve slezskym stylu a povídání o snech komunity godarchy... a spát se šlo opět až k ránu. v neděli jsme se vydali okolo desátý domů a jelikož začalo hustě sněžit, cesta byla pěkně dobrodružná - třeba když před náma na dálnici dostala na sněhu dodávka hodiny a začala se točit dokola... ale dobře jsme dojeli a užili si v káře i legraci :-) myslim, že se akce moc povedla, dokonce za sebe můžu říct, že pro mě to byla zatím nejlepší jesus party, jaká kdy byla a už teď se moc těším na další... tak kde že bude?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama