Srpen 2007

JESUS FREAKS SACHSEN V OSTROVĚ

28. srpna 2007 v 10:14 | KOPY |  → REPORT
v sobotu 18. srpna jsme se opět po roce vydali, my ústečáci, za lidma z jesus freaks sachsen, kteří trávili svou tradiční letní dovolenou v ostrově u tisé, což máme takřka za rohem. tentokrát jsme vyjeli v chudším a nezvyklém složení - já (kopy), soudruh matěj páral a pan beránek - známá ústecká postavička, bigbítový guru, velký pohan a můj letitý kamarád, s kterým jsem v dobách svého bujarého mládí vyseděl po hospodách několik důlků a poobracel stovky půllitrů dnem vzhůru. cesta vozem zn. škoda 120 proběhla poměrně zdárně, stavili jsme se ještě u jedné polorozpadlé ex-kaple, která architekta párala evidentně zaujala - nevím no, ještě jsem téhle jeho úchylce nějak neporozuměl.

TAKOVEJ BYL FREAKSTOCK REBOOT

20. srpna 2007 v 9:47 | REGI |  → REPORT
když jsem letos poprvý přemýšlela o tom, že pojedu na freakstock tak mi bylo vážně líto, že to asi nevyjde… loni jsem tenhle pocit neměla! bylo mi to jedno, ale letos jsem tam vážně nechtěla chybět. jenže když jsem o tom žačla víc přemýšlet, tak jsem pomalu počítala a zjistila jsem, že na to nebudu mít peníze! jenže bůh měl jinej plán a jako, když nás někde chce, tak umožní abychom tam byli. musím říct, že to bylo zase několik malejch zázraků za krátkou dobu co udělal… ve čtrtek jsem ráno vstala normálně na denní a šla do práce. byly jsme s holkama domluvený, že hned jak to půjde tak mě pustěj… jenže určitě znáte murphyho zákon, že když se normálně nic neděje, tak ve chvíli, kdy to nejmín potřebujete se to posere… no tak něco podobného se stalo… bylo neobvykle tolik práce, že jsem myslela že neodejdu, protože jsem je v tom nechtěla nechat, ale nakonec mě poslaly, že to prej zvládnou, tak doufám, že to přežily!

JESUSFREAX NA KRISTFESTU

3. srpna 2007 v 17:02 | PATRIS |  → REPORT
včerejší den jsem strávil na kristfestu, festivalu pro mládež nedaleko velkýho meziříčí, kam jsem vyrazil ještě s fílou propagovat freakfest a taky prodávat trika a placky z outsider shopu. cesta tam byla docela v pohodě (nebejt toho brzkýho vstávání) a tak něco málo po devátý jsme už vjížděli do areálu nesměř, kde se to celý konalo. po přivítání s tiborem z image33 jsme šli obhlídnout terén a najít nějakej vhodnej plac. nakonec jsme našli luxusní místo (teda zajet tam s autem bylo fakt umění) v centru všeho dění. rozdělali jsme náš stánek a zpočátku ani něměli moc očekávání, že se něco prodá. po zkončení jednoho z programů se k našemu místu navalilo okolo třiceti lidí a pořád přicházeli další, že jsme to ani nestíhali... a výsledek? prodány všechny placky a asi osmnáct trik, rozdali jsme kupu pozvánek a spousta lidí se tak dovědělo o freakfestu. vůbec jsem tam měl čas pro spoustu supr rozhovorů s lidma... no a večer jsme ještě zašli na večerní program, kde jsme stihli jen začátek - chvály v podání kapely naboso (teda vůbec to nebyl můj styl - nějaký country nebo co, ale bůh tam ke mě mluvil a to bylo hlavní :-) no a někdy okolo půl devátý jsme vyrazili zpátky domů. cesta zpátky byla ještě víc v pohodě - pěkně jsem šlapal na plyn a silnice byly prázdný, takže jsme se ani nenadáli a byli jsme doma. díky bože za super den!