Červenec 2007

FREAKFEST 007 OČIMA VESNIČANA Z ČERČAN

26. července 2007 v 10:23 | PES001 |  → REPORT
na patrisovo naléhání jsem se po několika týdnech konečně dokopal napsat report z festivalu, kterej je přes svoje mouchy u nás ojedinělej, zvláštní a fajnovej. a jedu na něj vždycky rád, i když samozřejmě u nás v kraji, bydlišti voe samotnýho vlastíka horvátha je taky spousta týdletý rockový kultůry, a mohl bych menovat, ale nechci. jakože rozumíš nechci, aby se někde řikalo, že žiju v nějaký prdeli. na to bacha. je pravda, že letos mi v lajnapu chyběla kupříkladu nějaká ta dobrá česká indie-rokenrolová parta s úchylným basákem a zpěvákem, kterýmu se nadává do trpaslíků, ale co. po chvilce uvažováního a přemejšleního jsem se rozhodl užít si ten freakfest jako fanda. se vstupným, bez jídla zadarmo a bez proplacení cesťáku, v kůži ouplně obyčejnýho člověka...

OHLÉDNUTÍ ZA FREAKFESTEM 007

11. července 2007 v 9:51 | MONIKA |  → REPORT
v sobotu jsme se jako organizátoři freakfestu sešli a zhodnotili letošní freakfest. myslíme si, že z boží milosti se to opět povedlo. moc nás těší, že i vaše reakce jsou pozitivní. děkujeme vám že jste tam byli s námi. freakfest nejsou jen kapely, semináře a workshopy, půlnoční mše, ale vy všichni co jste tam byli utváříte freakfest takový jaký je. samozřejmě bez boha by freakfest nikdy nevzniknul a on je ten režisér od výběru kapel, přes ... až po úžasnou a pokojnou atmosféru.
jak jme psali v úvodu, letošní freakfest jsme zhodnotili a taky zjistili, že jako zatím pokaždé jsme v mínusu, to znamená, že musíme ještě zaplatit za pódium, zvukaře a pronájem kempu. chtěli bychom požádat vás, kteří jste si freakfest užili i vás ostatní o pomoc. pokud chcete aby byl i příští rok freakfest, pošlete nám prosím dar, můžete udělat sbírku ve vašem společenství, na skupince, rozbít prasátko... budeme vám vděčni za jakoukoliv částku. díky ještě jednou že jste na freakfest přijeli a věříme že vám "osud" tohoto festivalu není lhostejný.

číslo účtu jesusfreax: 1089653319 / 0800