KOMORNÍ PRAŽSKÁ JESUSPARTY #3

4. května 2007 v 12:25 | ZERD |  → REPORT
"tak je to zase tady", říkal jsem si... "jesusparty #3 na obzoru, po úžasné dvojce přichází dlouho očekávaná trojka! mám ještě slabou příchuť na jazyku po té poslední a vzpomínky taky ještě úplně nevybledly a tak se těším..." pročítal jsem si program a heleme se: goro - supr nářez v sobotu večer a v neděli ráno bohoslužba s petrem wágnerem. hmmm. krom tohoto programu není nic moc plánovaného, ale to neva, aspoň bude víc času být s lidmi, které člověk jen tak nepotká...


jenomže goro nezahráli a wágys na bohoslužbu nepřijel. každý měl své logické důvody. ok. možná i propagace selhala (nebo to byl záměr?). oproti dvojce byla trojka velmi komorní a v momentě, kdy se v sobotu odpoledne hradečáci zvedli a odjeli domu, jesusparty 3 prakticky skončila. mrzí mě, že mohlo přijet víc lidí, moc se o tom nevědělo, ale oni nepřijeli ani lidi, co o tom věděli s předstihem. a to se ani neplatil žádný "registrační poplatek", ani přihlášky člověk vyplňovat nemusel... koncert tedy sice ten sobotní večer byl, ale účast mě, vzhledem k tomu jaká byla propagace, nepřekvapila. max 30 lidí, jestli 35 tak to je moc. koncert se povedl. hrála maranatha - jako druhá, a před a po ní nějakej nářez (možná to byly dvě různé kapely), na jejichž jméno si (bohužel) nevzpomenu. konec se musim přiznat nepovedl a to i částečně moji vinou - majitel klubu byl s námi poněkud nespokojen a já jsem pak svým poněkud nekorektním vystupováním přilil olej do ohně. omlouvám se, mrzí mě to. kámen úrazu bylo postávání účastníků v pozdních nočních hodinách na chodníku před klubem.

já jsem pak absolvoval jakousi "afterparty" v neděli ráno ve složení magda, kopy, rafal a já (zerd). pokusili jsme se dostat do svatovítské katedrály na pražském hradě - neúspěšně - a navštívit bohuslužbu v kostele u karlova mostu - úspěšně. mezitím se hodně nachodilo, napovídalo a vykouřilo hodně cigaret...

možná tento report vyznívá poněkud negativně, popř. pesimisticky, ale já jsem přesto rád, že jesusparty 3 byla. páteční večer a sobotní poledne byl podle mě dobře strávený čas. mohlo se mluvit o některých božích věcech a to bylo dobře... suma sumárum dělat nebudu. přeberte si to každý, jak chcete. ti, co byli vědí a těm, co (tam) nebyli: "přijeďte příště! každý účastník tvoří atmosféru." a nakonec: díky pájo a regi za to, že jste to zorganizovali (vic starostí než radostí). díky sašo za super (ne?) klokaní guláš a dík tobě patrisi, že opravíš hrubky (což znamená, že si to celé přečteš) a hodíš na blog ;-)

zerd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | 5. května 2007 v 9:50 | Reagovat

Díky za článek Zerde. Jinak bych jenom ráda doplnila ty jména těch kapel co hrály na koncíku. První hrály Self Defence a třetí Patrikova kapela, (ne Patrise z Hradce, ale Patrika z Prahy:)Sequel of Decay.

2 sasa sasa | 7. května 2007 v 16:53 | Reagovat

ještě jednou diky fšem, kdo přijeli - pro mě neni v božim kralovstvi nic lepšiho, než když "učedníci zůstávali pospolu". když budete mic cestu, jste všichni vitani (skoro) kdykoli :-)

brzy navi!

3 zaja zaja | E-mail | 9. května 2007 v 14:38 | Reagovat

no, ja vim, ze neco organizovat byva nekdy nevdecna zalezitost. zerdíku, nezajedem na jesusparty 4 do děčína?:).....mam rad tvoje upřímné hlášky, npasal jsi to hezky,těším se na tebe na FF,jinak  co kecat vůbec nemám co, v praze jsem nebyl, ale díky Pajo a Regi a Sašo, že jste do toho šli, zaja

4 Pes 001 Pes 001 | 10. května 2007 v 14:07 | Reagovat

Hmmm. Omlouvám se za to, že jsem tam nebyl aspoň já, lituju toho. Kapelový důvody, proč jsme nezahráli, byli ještě míň průstřelný, nežli ty moje služební...Náš bubeník je zkrátka nešťastník, co dělá na směny a když se to u něj v práci přehází třeba díky nemoci někoho dalšího, už se s tím nedá vůbec nic dělat...příště se polepším(e)

5 ... ... | 14. května 2007 v 16:43 | Reagovat

hahah tak trapně prezntované křestanství jsem ještě neviděl lidi vy jste totálně mimo.heheh boží atmosféra

6 anett anett | Web | 18. května 2007 v 22:51 | Reagovat

zerde jedeš na freak? Super, tak se tam uvidíme, aji Lisa jede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama