ZA CO BYS UMŘEL...

28. února 2007 v 22:43 | MIRKO |  → MESSAGE
seděl jsem na pohodlném gauči, pil kolu a přemýšlel o otázce kterou jsem dostal: "za co by jsi umřel?" ježíš... to vždy ta nejlepší odpověď v křesťanských kruzích, tím se nic nezkazí. když jsem se nad tím trochu zamyslel, řekl jsem si, jestli vůbec smíme umřít za něco jiného než je ježíš... v mém srdci jsem věděl odpověď, ale připadala mi neduchovní... "zemřel bych vedle ježíše i za něco jiného - například za to co mi bůh svěřil!" ups... tak jsem to taky mohl říct... vzpoměl jsem si na jednu z vět od luthera: "zde stojím, nemůžu jinak"


už dvanáct let se podílím na jesus freaks international. čtrnáct let jsem u jesus freaks a zažil jsem už snad všechno možné, co se dá s freaks zařít. založili jsme stovky společenství. nazývali jsme to hnutí zakládání sborů - ale v posledních letech sotva začaly nějaké nové sbory. počet freaků v německu je už několik let okolo 2000 - takže taky ne úplně to, co se nazývá hnutí pro ježíše...


na mém kalendáři je pro tento měsíc napsáno: "přestáváme žít v tom okamžiku, když přestaneme mluvit o tom, co je pro nás důležité. - martin luther king" je důležité jesus freaks international? ne! lidi u jesus freaks international jsou důležití! a opravdu důležití jsou lidé, kteří ježíše neznají. žebrající cizinec, který klečí na pěší zóně - ten je opravdu důležitý!

lidi, ještě je něco co mám udělat... vstaňme přece, setřeme ten prach co máme na sobě za poslední roky a pojďme dál... spolu tou cestou! jsem pyšný na to, že můžu být u hnutí jako je jesus freaks a za to, co bůh jesus freaks svěřil - říkám taky: "tady stojím, nemůžu jinak!"

mirko sander, jeden ze zakladatelů jesus freaks v německu

převzato z mirkova blogu www.mirko.funkensturm.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eygimkiw eygimkiw | E-mail | Web | 27. května 2009 v 20:35 | Reagovat

C8v8U7  <a href="http://qdfayikdycrm.com/">qdfayikdycrm</a>, [url=http://fulqthsmzbkt.com/]fulqthsmzbkt[/url], [link=http://zrwlsisembsd.com/]zrwlsisembsd[/link], http://chhuwzhtczgw.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama